Najbolje od mene - NesaDeBeli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Najbolje od mene - NesaDeBeli

Odabrane pesme Belobrđanin Nenad - NesaDeBeli
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 PORUKA ZAHVALNOSTI

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 26
Datum upisa : 02.08.2016

PORUKA ZAHVALNOSTI Empty
PočaljiNaslov: PORUKA ZAHVALNOSTI   PORUKA ZAHVALNOSTI EmptyUto Avg 23, 2016 6:01 pm

HVALA VAM SVIMA

Objavljujem kraj druge humanitarne akcije prikupljanja novca za Gagino lečenje u Nemačkoj.
Hvala od srca svima vama koji ste pomogli mojoj Gagi da dobije šansu da pobedi metastaze.
Zahvaljujem se svakome ko je uplatio makar i minimalnu sumu novca,
znamo da je dato iz srca onoliko koliko je svako ponaosob bio u mogućnosti.
Zahvaljujem se svima vama koji ste Gagi davali podršku šireći apel za pomoć Gagi putem društvenih mreža.
Zahvaljujem se svima vama koji ste poželeli Gagi da ozdravi i pobedi u ovoj borbi za svoj život.
Za nas ste vi naši superheroji koji su nesebično pomogli nekome kome je pomoć bila neophodna i to sve u ime ljubavi.
Svakome od vas su bile i biće upućene naše molitve Bogu.
Na kraju akcije moram reći samo još jedno.
Molimo Boga da ova druga vakcinacija dendritičkim ćelijama u potpunosti pobedi metastaze, ali u ovom trenutku ne možemo garantovati
stoprocentan uspeh.
Ukoliko za nekoliko meseci ponovo budete videli apel za pomoć mojoj Gagi molim vas da budete uz nas.
Bog neka vas sve blagoslovi najpre dobrim zdravljem, a potom i svim ostalim što će u vaša srca doneti mir i ljubav.
Vole vas vaši NesaDeBeli i Gaga.


Nazad na vrh Ići dole
https://nesadebeli.forumsr.net
 
PORUKA ZAHVALNOSTI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Najbolje od mene - NesaDeBeli :: Vaša 1° kategorija :: Objave-
Skoči na: